Про компанію

Група компаній «КАРД-СІСТЕМС», до складу якої входять п’ять  провідних українських компаній, з 1995 року спеціалізується на розробці систем контролювання доступу та поставках обладнання технічних засобів безпеки споживачам в Україні та за кордоном. На сьогодні основні напрямки нашої роботи є:


розроблення, виробництво та постачання обладнання систем контролювання доступу STOP-Net, систем платного паркування STOP-Park, турнікетів, ворітець та огорож ФОРМА, RFID-обладнання для системних інтеграторів та розробників, обладнання автоматизованих систем оплати проїзду;

постачання електромеханічних зачіпок та замків effeff (Німеччина), hartte (Польща), GEM (Тайвань),  обладнання для друку пластикових карток виробництва Evolis (Франція) та витратних матеріалів; обладнання HID (Proximity-зчитувачі, зчитувачі  iCLASS, Indala, безконтактні картки та інші ідентифікатори, обладнання для автомобільних проїздів тощо); далекосяжне обладнання RFID від TagMaster (Швеція) для інтеграції до СКД, систем автоматизації проїзду автотранспорту або інших систем ідентифікації об’єктів; постачання автоматичних шлагбаумів.

КАРД-СИСТЕМС®, разработка, поставка, турникет, турникеты, СКУД, Украина, Казахстан, Азербайджан, Грузия, Молдова, Беларусь, Узбекистан, Болгария  турникет, турникеты, СКУД, Украина, Казахстан, Азербайджан, Грузия, Молдова, Беларусь, Узбекистан, Болгария турникет, турникеты, СКУД, Украина, Казахстан, Азербайджан, Грузия, Молдова, Беларусь, Узбекистан, Болгариятурникет, турникеты, СКУД, Украина, Казахстан, Азербайджан, Грузия, Молдова, Беларусь, Узбекистан, Болгария

 

Щодо всієї продукції, яку ми постачаємо, забезпечується технічна підтримка та сервісне обслуговування. 

 

Якість нашого обладнання та послуг підтверджено Сертифікатом на систему управління якістю. Про високу якість нашої роботи свідчать відгуки таких замовників, як Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, Генеральна прокуратура України та інші міністерства та відомства. В десятках банківських установ, сотнях бізнес-центрів, промислових підприємств та навчальних закладів нами та нашими партнерами встановлені системи контролювання доступу із застосуванням різноманітних турнікетів та різних типів пластикових карток. 

 

«КАРД-СІСТЕМС®» є співзасновником консорціуму «АСТЕК», у складі якого у форматі проектів «Соціальна картка» та «Соціальний проїзний білет» розробляються концептуальні пропозиції та інтегруються рішення для України у сфері соціального захисту населення.    

 

Як член громадської організації «Українська Федерація Індустрії Безпеки» «КАРД-СІСТЕМС®» бере активну участь у формуванні нових ринкових механізмів підвищення якості продукції та послуг на ринку технічних засобів безпеки, автоматизації та диспетчеризації інженерних систем. 

 

Ми ставимо собі за мету захист інвестицій споживачів нашої продукції і націлені на виконання вимог новітніх стандартів. У складі технічного комітету стандартизації ТК 165 «Індустрія безпеки», спільно з іншими учасниками ринку, державними установами та науково-дослідними інститутами ми розробляємо нові стандарти галузі, гармонізовані з європейськими та міжнародними.