0
0
0

Безпечна та Розумна Школа

Безпечна та Розумна Школа
Зважаючи на актуальні виклики в галузі безпеки, що стоять перед українським суспільством, грозроблено інтегроване рішення STOP-Net/Школа для навчальних закладів України.
 
Інтегрований комплекс "Безпечна та Розумна Школа" об'єднує сучасні технології та підходи у сфері  фізичної безпеки та організації шкільного навчання з акцентами на таких завданнях:
  • Організація надійного автоматизованого пропускного режиму на територію навчального закладу;
  • Оперативне сповіщення батьків про вхід / вихід дітей з навчального закладу за допомогою SMS та електронної пошти.
  • Впровадження багатофункціональних безконтактних учнівських квитків на основі технології Mifare Plus.
  • Автоматизація основних навчальних процесів, пов'язаних з плануванням шкільних занять, контролем знань, моніторингом успішності і т. д .
  • Створення на базі інтернет - порталу Освіта ефективної комунікаційної платформи для взаємодії викладачів, учнів та їх батьків.

Завантажити презентацію "Безпечна та розумна школа"

З технічної точки зору, інтегроване рішення STOP-Net/Школа ефективно поєднує можливості двох повноцінних самодостатніх систем: системи безпеки STOP-Net 4.0 та автоматизованої системи Школа. Масштаби реалізації кожної із зазначених систем у конкретному навчальному закладі визначаються індивідуально, з урахуванням цілей і пріоритетів кожного замовника.


Важливим елементом системи STOP-Net/Школа є персоналізований безконтактний учнівський квиток на базі чіпа Mifare Plus, рекомендований до впровадження в школах наказом Міністерством освіти і науки України №1120 від 09.12.2008 року. Однією з переваг такого учнівського квитка є його багатофункціональність, що дозволяє використовувати квиток в наступних якостях:
  • Персоніфікований, захищений від підроблення документ, що підтверджує  особу учня, та містить інформацію про навчальний заклад, населений пункт, в якому знаходиться навчальний заклад, іншу  інформацію про учня (місце проживання, телефон та назву школи, дуже важливо – групу та резус крові). 
  • Перепустка до навчального закладу – документ, наявність якого забезпечує захист навчального закладу від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб. 
  • Документ, за допомогою якого проводиться інформування батьків про навчально-виховний процес, що проходить в навчальному закладі (відвідування, щоденник). 
  • Документ, що забезпечує право на пільговий проїзд учнів у міському пасажирському транспорті. 
  • Інструмент моніторингу освітнього процесу, збору статистичних даних з боку МОНУ, обласних, міських, та районних управлінь освіти для виконання прогнозів з метою виробництва управлінських рішень в галузі освіти. 
На поточний момент система STOP-Net/Школа вже експлуатується в більш ніж 100 навчальних закладах по всій Україні.
 
Важливо відзначити, що для шкіл існує можливість реалізувати подібний проект на пільгових умовах оплати (з можливим відстроченням платежів) або безкоштовно (за умови підключення батьків до платної послуги інформування SMS-повідомленнями і повідомленнями по електронній пошті).
 
Додаткова інформація про рішення STOP-Net / Школа доступна на спеціальному сайті компанії НДІ ПІТ: bezpeka.osvita.net
Коментарі