0
0
0

Електромеханічні пристрої замикання

Електромеханічні пристрої замикання

Як вибрати електричний пристрій замикання

Керування електрозамком вхідних дверей здійснюється шляхом подачі електричного імпульсу на електромагніт або запірний механізм.

Замки відмикаються і замикаються за допомогою безконтактних карток, безконтактних брелоків, спеціальних  кодових клавіатур, біометричних зчитувачів, дистанційних пультів і т.д.

Пристрій приводиться в дію під час надходження сигналу на вбудований контроллер.

За принципом дії електрозамки діляться на два види: електромеханічні зачіпки, електромеханічні, електромагнітні замки та електроригелі.

Електромеханічні замки оснащуються ригелями, що переміщуються в положення «відімкнено»/«замкнено» за допомогою електромагнітного приводу (соленоїдні) або електричного двигуна (електромоторні). Такі електрозамки встановлюються на вхідні та внутрішні двері в житлових будинках, готелях та офісах.

Електромагнетні замки (електромагніти) використовуються для обмеження доступу в багатоквартирні і приватні будинки і можуть встановлюватися на в'їзні та гаражні ворота. Моделі не мають механічних елементів: замок замикається за допомогою потужного електромагніту, який притягується до відповідної металевої планки.

Спосіб встановлення електрозамка залежить від його конструкції. Накладні моделі монтуються з внутрішньої сторони дверей за допомогою болтів, врізні— вбудовуються в підготовлені отвори на дверному полотні. Перевага першого способу — простий монтаж, другого — більш висока надійність.

Електричні ригелі (електроригелі) призначено для ужитку в дверях з будь-яких матеріалів (дерев’яні, алюмінієві, сталеві, ПВХ-профілі)  і будь-якого типу (розкривного типу, розсувні, маятникові). 

Їх уживають там, де висуваються підвищені вимоги, щодо рівня стійкости проти зламу.

Спеціалізовані корпуси для накладного встановлення мають версії пристосовані для ужитку також у суцільних скляних дверях. 

Для коректної роботи необхідно використовувати джерело безперебійного живлення, яке підключається безпосередньо до замикаючого пристрою або до зовнішнього блоку керування (до контроллера СКД).

Схема підключення додаткового обладнання (зчитувача, кнопки входу, контролера та ін.) до електрозамка представлена в інструкції до виробу.

Нормально замкнені пристрої відмикаються під час подачі електричного імпульсу, а під час відсутності напруги ригель залишається в положенні «замкнено».

Нормально відімкнені електрозамки, навпаки, дозволяють відчинити двері тільки під час вимкнення живлення.

З внутрішньої сторони запірний механізм або електромагніт можна відімкнуни за допомогою кнопки виходу або поворотної ручки, з зовнішньої — безконтактною карткою або безконтактним брелком (безконтактним ідентифікатором), який купується окремо.

Більшістю приладів можна керувати дистанційно: сигнал на контролер передається за допомогою пульта, радіобрелка або кнопки на абонентському пристрої (домофон). При контактному способі використовуються кодові клавіатури і спеціальні ключі (брелок з «таблеткою», магнітна карта).

Електромеханічні моделі можна відімкнути звичайними ключами.

В інтернет-магазині КС-МЕХАТРОНІКС ви можете купити Електромеханічні пристрої замикання на хвіртку або двері за прийнятною ціною з доставкою по Києву або в інше місто України.