0
0
0

Iнтеграція СКД STOP-Net 4.0 з термосканером TS-50

Iнтеграція СКД STOP-Net 4.0 з термосканером TS-50

Враховуючи, що обов'язковою умовою для відвідування багатьох об'єктів на території України є температурний скринінг відвідувачів, звертаємо Вашу увагу на можливість використання для цієї мети в складі СКД STOP-Net 4.0 безконтактного інфрачервоного сканера типу TS-50. Цей пристрій забезпечує швидке вимірювання температури зап'ястя при пред'явленні перепустки, блокуючи або дозволяючи (з урахуванням отриманих результатів) прохід через турнікет або інший виконавчий пристрій.

Сканер температури TS-50 вже доступний у продажу за роздрібною ціною 6 600 грн з ПДВ (партнерам надається знижка). При замовленні такого комплекту обладнання для місця доступу (включаючи турнікет), можливий монтаж і установлення відповідного обладнання на корпус турнікета (згідно ілюстрації) на етапі передпродажної підготовки. Для розміщення такого замовлення просимо звертатися в департамент дистрибуції компанії КС-МЕХАТРОНІКС за тел.: (044) 284-08-88, (0800) 50-12-68 (безкоштовно для всіх операторів) або на e-mail: info@card-sys.com.


Безпосереднє підключення сканера температури TS-50 до обладнання СКД STOP-Net 4.0 здійснюється на рівні «сухих контактів» і виконується в розриві ланцюга управління між контролером КСКД4 і блоком управління турнікетом БУТ-НП. Відповідна схема підключення обладнання знаходиться за посиланням:

«Підключення TS-50 через КСКД4-12К(ТМ) до турнікетів ФОРМА Класік / Тітан / Бізант».

З додаткових питань щодо підключення сканера температури TS-50 до системи STOP-Net 4.0 просимо звертатись до сервісного центру компанії КС-МЕХАТРОНІКС за телефонами компанії або на e-mail: support@card-sys.com.ua.

Коментарі