0
0
0

СКУД з біометричними зчитувачами

СКУД з біометричними зчитувачами

Інтеграція турнікетів з біометричними зчитувачами є провідною тенденцією ринку. Інтеграція з тепловізорами (сканерами вимірювання температури) і класичними СКУД на другому і третьому місці відповідно.
В даний час в усьому світі досить гостро стоїть питання забезпечення великих бізнес-центрів, робочих прохідних і т.д. точками доступу, що володіють, з одного боку, високими показниками пропускної здатності, з іншого - використовують сучасні досягнення в області СКУД, включаючи біометричний розпізнавання, багатофакторною ідентифікацію та термометрію. Вимоги по високої пропускної здатності обумовлені тим фактором, що в таких центрах, як правило, працює велика кількість людей, які в відомі години-пік (ранок, обідня перерва, вечір) можуть утворювати на обладнаних точках доступу значні людські потоки, здатні - при найменших затримках в роботі СКУД - приводити до черг і затримок. Ну а вимоги по використанню в системах доступу найсучасніших методів ідентифікації користувачів, впровадження найскладніших алгоритмів обробки і передачі інформації продиктовані жорсткими правилами і стандартами безпеки, що існують сьогодні в корпоративному середовищі.
Багато розробники СКУД і найбільші інтегратори в зв'язку з цим пропонують різні технічні рішення, здатні в тій чи іншій мірі знизити гостроту озвученої вище проблеми. Для вирішення завдання забезпечення великих БЦ високошвидкісними інтелектуальними точками доступу розроблені технічні рішення, які гармонійно поєднують турнікетів ФОРМА і біометричні зчитувачі (зчитувачі відбитків пальців)
У самому спрощеному вигляді біометричний рішення, для турнікетних точок доступу, складається з наступних компонентів:
• Турнікет ФОРМА;
• Пульт управління турнікетом (за потребою);
• Два біометричних зчитувача;
• Контролер управління турнікетом;
• Контролер верхнього рівня;
• Біометричний зчитувач з інтерфейсом USB;
• Програмне забезпечення STOP-Net 4.0;
• Безперебійний джерело живлення.

Як фізичних пристроїв доступу для свого технічного рішення ми рекомендуємо використовувати високоякісні турнікети ФОРМА, що володіють стильним дизайном, вражаючою надійністю і відмінною пропускною спроможністю.
Основні переваги запропонованого технічного рішення:
• Висока пропускна здатність точки доступу. При правильному налаштуванні біометричних зчитувачів у користувачів відсутня необхідність в будь-які затримки у турнікета: розпізнавання відбитка пальця проводиться дуже швидко;
• Гнучкість і масштабованість системи. Працездатність технічного рішення практично не залежить від кількості користувачів і точок доступу (турнікетів);
• Універсальність точки доступу. Зчитувачі відбитків пальців (2 шт.), Встановлені на турнікеті дозволяють організувати повноцінний біометричний контроль користувачів при їх вході / виході через один турнікет.
Можливо також розширення функціоналу технічного рішення в частині можливості безконтактного визначення підвищеної температури тіла тих, хто проходить користувачів. Безконтактний сканер температури TS-50 дозволяє приймати і обробляти додаткову інформацію від тепловізійного датчика. Швидкість вимірювання температури тіла людини - до 1 сек., З точністю до 0,20 С. У будь-якому випадку, це автоматично тягне за собою незначне зниження швидкості руху потоку співробітників через точку доступу. Але ми чомусь твердо впевнені, що безпека людей на першому місці!

Коментарі