0
0
0

Безконтактний сканер температури інфрачервоний термометр TS-50

Хіт продажів
Безконтактний сканер температури інфрачервоний термометр TS-50
Відгуки:
(0)
  • Код товару: TS-50
  • Наявність: В наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Враховуючи, що обов'язковою умовою для відвідування багатьох об'єктів на території України є температурний скринінг відвідувачів, звертаємо Вашу увагу на можливість використання для цієї мети в складі СКД STOP-Net 4.0 безконтактного інфрачервоного сканера типу TS-50. Цей пристрій забезпечує швидке вимірювання температури зап'ястя при пред'явленні перепустки, блокуючи або дозволяючи (з урахуванням отриманих результатів) прохід через турнікет або інший виконавчий пристрій.

Безпосереднє підключення сканера температури TS-50 до обладнання СКД STOP-Net 4.0 здійснюється на рівні «сухих контактів» і виконується в розриві ланцюга управління між контролером КСКД4 і блоком управління турнікетом БУТ-НП. Відповідна схема підключення обладнання знаходиться за посиланням:

«Підключення TS-50 через КСКД4-12К(ТМ) до турнікетів ФОРМА Класік / Тітан / Бізант».

Принцип роботи:
Для швидкого і точного вимірювання температури тіла необхідно помістити зап'ясті людини поруч з точкою виявлення на відстані 1-2 см. При проходженні контролю персонал самостійно виконує вимірювання температури і при отриманні позитивного результату отримує доступ на захищену територію.
Звуковий і колірною індикацією система сповістить про результати вимірювання, що дозволить запобігти поширенню інфекції.
Прилад можна встановити в будь-якому зручному місці в зоні контролю доступу. Сканер може бути закріплений безпосередньо або за допомогою поворотного кронштейна на турнікет, на стіну або будь-яку іншу поверхню, а також на окремій стійці.
Легко інтегрується в існуючі системи контролю доступу, турнікетні системи або підключається до систем оповіщення та збору інформації.
Переваги безконтактного сканера TS-50:
Простота використання: визначення температури на відстані 1-2-х сантиметрів з подальшою звуковою і світловою індикацією.
Безпека: при безконтактному вимірюванні температури прилад дозволить не задіяти персонал і при цьому уникнути скупчення людей.
Компактність: за рахунок малих габаритів прилад можна встановити в будь-який зручний місце.
Точність і швидкість: завдяки прецизійному інфрачервоному датчику вимірювання здійснюються з високою точністю і швидкістю.
Самообслуговування: можливість проводити вимірювання температури самостійно.
Індивідуальні рішення: адаптація системи під будь-які завдання і потреби замовника тому компанія «Аделікс» є розробником і виробником.
Компанія безперервно удосконалює прилад і гарантує його надійність і високу точність вимірювань протягом довгого часу.
В рамках поставки безконтактного сканера TS-50, компанія оперативно проводить гарантійне та післягарантійне обслуговування на базі власного сервісного центру.Сфера застосування безконтактного сканера TS-50:
 Прикордонний контроль
 Автозаправні станції
 Виставки та заходи
 Медичні заклади
 Промислове підприємство
 Офіси та офісні центри
 Торгові центри
 Аеропорти
 стадіони
 Готелі
 Навчальні заклади
і багато інших
TS-50 - це рішення не тільки для боротьби з короновірусні інфекцією, але і перспективне рішення для подальшого використання!

Характеристики
Сканер TS-50
Час вимірювання до 1 секунди
Точність вимірювання ± 0,2°C
Межі вимірювання 32-42°C
Дистанція вимірювання 1-2 см
Спрацювання автоматичне, за сигналом датчика наближення
Сенсори сенсор вимірювання температури, датчик наближення
Підключення до системи контролю доступу RS-485, протокол Modbus RTU сигнал управління виконавчими пристроями системи контролю доступу
Габарити блоку вимірювання 150х125х60 мм
Живлення 12-24 В
Блок живлення універсальний, імпульсний, 110-250 В, 50/60 Гц, 35 Вт
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.