Новини

5 серпня 2020 р.

Iнтеграція СКД STOP-Net 4.0 з термосканером TS-50

Враховуючи, що обов'язковою умовою для відвідування багатьох об'єктів на території України є температурний скринінг відвідувачів, звертаємо Вашу увагу на можливість використання для цієї мети в складі СКД STOP-Net 4.0 безконтактного інфрачервоного сканера типу TS-50. Цей пристрій забезпечує швидке вимірювання температури зап'ястя при пред'явленні перепустки, блокуючи або дозволяючи (з урахуванням отриманих результатів) прохід через турнікет або інший виконавчий пристрій.

Сканер температури TS-50 вже доступний у продажу за роздрібною ціною 6 000 грн з ПДВ (партнерам надається знижка). При замовленні такого комплекту обладнання для місця доступу (включаючи турнікет), можливий монтаж і установлення відповідного обладнання на корпус турнікета (згідно ілюстрації) на етапі передпродажної підготовки. Для розміщення такого замовлення просимо звертатися в департамент дистрибуції компанії КС-МЕХАТРОНІКС за тел.: (044) 284-08-88, (0800) 50-12-68 (безкоштовно для всіх операторів) або на e-mail: info@card-sys.com.

Безпосереднє підключення сканера температури TS-50 до обладнання СКД STOP-Net 4.0 здійснюється на рівні «сухих контактів» і виконується в розриві ланцюга управління між контролером КСКД4 і блоком управління турнікетом БУТ-НП. Відповідна схема підключення обладнання знаходиться за посиланням:

«Підключення TS-50 через КСКД4-12К(ТМ) до турнікетів ФОРМА Класік / Тітан / Бізант».


З додаткових питань щодо підключення сканера температури TS-50 до системи STOP-Net 4.0 просимо звертатись до сервісного центру компанії КС-МЕХАТРОНІКС за телефонами компанії або на e-mail: support@card-sys.com.ua.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________


23 березня 2020 р.

Колеги!

Наша компанія також вимушена йти на дистанційний режим роботи.

 

З 23 березня ми, тимчасово, зачиняємо свій офіс для відвідування.

 

Всі менеджери працюватимуть віддалено.

Зв'язатися з ними можна за контактами на сторінці сайта:

https://card-sys.com/pages/contacts

 

Також нашу продукцію можна замовити в нашому он-лайн магазині:

cs-group.com.ua     cs-lock.com 

(Працює в тестовому режимі)