0
0
0

Iнтеграція СКД STOP-Net 4.0 з NVR-реєстраторами Hikvision

Iнтеграція СКД STOP-Net 4.0 з NVR-реєстраторами Hikvision

Інтегроване рішення, побудоване на основі системи контролювання доступу STOP-Net 4.0 та NVR- реєстраторів Hikvision DS-серії, забезпечує:

  • Підключення системи STOP-Net 4.0 до відеореєстратора і вибір відеоканалів для перегляду;
  • Налаштування логічних зв'язків між мiсцями доступу і камерами відеоспостереження;
  • Перегляд записів із відеоархіву, пов'язаних із відповідними подіями в системі контролювання доступу. Безпосередньо перегляд потрібного фрагменту відео виконується за допомогою менеджера звітів STOP-Net 4.0 після натискання кнопки миші на рядку події в звіті.

   Відеоролик, що наочно демонструє можливості інтегрованого рішення:


   Інтегроване рішення доповнене можливістю перегляду відеопотоку в режимі реального часу за подіями системи контролювання доступу безпосередньо на робочому місці охоронника системи СКД STOP-Net 4.0.


   Відповідний програмний додаток до системи STOP-Net 4.0 представлений у вигляді окремого програмного модуля та доступний за посиланням: ЗАВАНТАЖИТИ. Для роботи даного доповнення потрібен STOP-Net 4.0 версії 4.0.20.202 і вище.

Коментарі
Схожі статті
01.10.2020
Системи платного паркування STOP-Park Pro
Системи платного паркування STOP-Park Pro
Системи платного паркування STOP-Park ProСистема платного паркування STOP-Park Pro являє собою програмно-апаратний комплекс, призначенням якого є автоматизація в'їзду і виїзду транспортних засобів на територію платного паркінгу, а також автоматизація..
02.10.2020
Iнтеграція СКД STOP-Net 4.0 з термосканером TS-50
Iнтеграція СКД STOP-Net 4.0 з термосканером TS-50
Iнтеграція СКД STOP-Net 4.0 з термосканером TS-50..