Партнерам

Партнерам

Група компаній КАРД-СІСТЕМС® - лідер ринку безпеки України, провідний виробник та постачальник рішень безпеки на пострадянському просторі.

Зручність роботи з продукцією «КАРД-СІСТЕМС®» забезпечує широко розвинена мережа дилерів, інсталяторів не тільки по Україні, але і за  її кордоном.
 
Висока якість продукції і наявність власного високопрофесійного Сервісного Центру, а також розвинена, налагоджена сервісна підтримки по регіонах, забезпечують високу якість продажів.
 
Підприємства компанії укомплектовані сучасним високотехнологічним обладнанням, що дозволяє виробляти продукцію, яка відповідає всім європейським стандартам якості, і сертифікована на систему управління якістю Міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001-2009.
 
Позиція лідера галузі обумовлена не тільки висококласними технологіями та продукцією, але і, особливим, дбайливим ставленням до Замовника, Партнера. Ми працюємо на ринку професіоналів, для професіоналів і з професіоналами.
 
Вся політика продажів будується тільки навколо співпраці з нашими Офіційними Партнерами - представниками по всій території України і не постачаємо продукцію кінцевим споживачам, що створює Партнерам вигідні і комфортні умови ведення бізнесу.
 
Компанія, що виявила бажання стати нашим Партнером, повинна відповідати високим вимогам, пропонованим специфікою ринку безпеки, а також бути гідною поповнити ряди наших партнерів.
 
Основна суть нашої Партнерської доктрини - забезпечити Офіційним Партнерам «КАРД-СІСТЕМС®» сприятливі умови спільної роботи, надавати кращі світові технології, обладнання, комплектуючі та витратні матеріали, технічнусервісну та маркетингову підтримку, навчання фахівців, тобто все, що дозволить Вам надати своїм замовникам сервіс найвищого рівня.
 
«КАРД-СІСТЕМС®» постійно працює над вдосконаленням умов співпраці з партнерами компанії на довгострокових та взаємовигідних принципах.
 
Сподіваємося, що Ви знайшли для себе багато корисного і потрібного у Вашому бізнесі, відповіді на на питання, які виникли у Вас, а переставлених інформація допоможе Вам влитися в число наших Партнерів.
 
Бажаємо вам успіхів і процвітання, віримо, що наша спільна діяльність буде ефективною і перспективною! »