0
0
0

Приймачі

Приймачі

Вбудовані і модульні радіоприймачі є ядром системи EXTA LIFE.

Віконні ролети, жалюзі, в’їзні ворота, опалення та інші електричні пристрої – всі вони управляються не тільки пультами ДУ і радіопередавачі, але і за допомогою смартфонів і планшетів з будь-якої точки світу.

Приймачі забезпечують зручне та ефективне управління не тільки освітленням, завдяки плавної регулюванню, але і контролем світлодіодних стрічок RGB і RGBW.

При двостороннього зв’язку між приймачами і контролером поточний стан приймачів завжди відображається в мобільному додатку. Таким чином, забезпечується не лише гарантовану управління, але і зручність для користувача. Система дозволяє змінювати обрані параметри приймача і віддалено додавати і налаштовувати передавачі. Це робиться безпосередньо з контролера без фізичного доступу до приймачів. Реалізований алгоритм кодування передачі забезпечує безпеку управління.

Приймачі без контролера можуть одночасно управлятися бездротовими передавачами, пультами дистанційного керування і кнопками з живленням від батарейок. В один приймач можна записати до 96 передавачів, що забезпечує незалежне управління з декількох місць.

Приймачі призначені для установки в будь-якому місці: в електричну розетку, на поверхні, в монтажних коробках для прихованого і поверхневого монтажу і на монтажній рейці в електричному розподільчому щиті. В результаті користувач має спрощений процес установки і настройки.

Додаткові провідні входи, повністю настроюються з контролера, збільшують функціональність управління.

Приймачі мають вбудовану функцію віддаленого оновлення програмного забезпечення, що корисно при впровадженні нових функцій.