0
0
0

Турнікети, ворітця, огорожі

Турнікети, ворітця, огорожі

CS-Group здійснює виробництво турнікетів торгової марки ФОРМА, представленої модельними рядами Бизант, Класик, Титан, Гранд і Аскольд. Вони використовуються в самих різних умовах. В тому числі на:
 - стадіонах;
 - в парках розваг;
 - станціях громадського транспорту;
 - холах офісів, банків, заводів і підприємств;
 - аеропортів;
 - лижних курортів.
Турнікет, часто званий як трипод, є електромеханічним автоматичним пристроєм, який дозволяє одній людині пройти за один раз. Режими турнікетів дозволяють забезпечити дотримання одностороннього / двостороннього проходу людей. Турнікет часто використовують як складову частину систем контролю і обліку робочого часу. В цьому випадку турнікет обмежує прохід, дозволяючи доступ авторизованим людям. Засобом авторизації може служити безконтактна картка, квиток, жетон, мітки та інші.
З точки зору безпеки, турнікет в складі системи безпеки ефективний засіб контролю і управління доступом до об'єкту. Служба безпеки підприємства за потребою завжди може отримати інформацію про ввійшли і залишили співробітників зону, що охороняється.
З точки зору бізнесу / доходу, турнікети це ідеальний засіб для отримання точної кількості відвідувачів, які зайшли, вийшли наприклад, в метро, ​​музей або туалет.
Автоматична функція «антипаніка», властива практично у всіх моделей турнікетів, доповнює швидкознімною огорожею або хвірткою аварійного виходу - легко вирішує проблему швидкої безперешкодної евакуації людей, так як в лічені секунди звільняє вільний прохід.