0
0
0

Відеонагляд

Відеонагляд

Система відеоспостереження: як вибрати

Щоб захистити квартиру або заміський котедж від зловмисників, варто придбати систему відеоспостереження. Вона забезпечує високий рівень безпеки і може відлякати грабіжників, запобігши крадіжці та псуванню майна. Девайси відрізняються призначенням, комплектацією, матеріалами, способом передачі відеосигналу та ціною. Перед покупкою краще проконсультуватися зі спеціалістом.


Навіщо потрібне відеоспостереження для офісу та будинку

Без системи спостереження сьогодні не обійтися: вона дозволяє миттєво встановити особу злочинця та вчасно відреагувати на незаконні дії.Видеонаблюдение в Украине — что выбирать?


Ефективність приладів залежить від правильності установки, тому монтаж краще надати професіоналу. Щоб уникнути неправильного функціонування, встановлювати систему відеоспостереження для дому самостійно не рекомендується.


Асортимент

Наш інтернет-магазин пропонує різноманітні охоронні системи відеоспостереження. На сайті можна придбати:

відеокамеру (IP, HD-CVI, HD-TVI, MHD або аналогову);

відеореєстратор (NVR, HD-CVI, HD-TVI або мультистандартний XVR);

технічне оснащення для передачі відео (по кручений парі, по коаксіальному кабелю, по оптоволокну);

прилади для комп'ютерного спостереження та аналітики;

монітори (чорно-білі та кольорові);

комплекти відеоспостереження для офісу та будинку (IP, HD, Wi-Fi);

ІЧ-прожектори для підсвічування дверних вічок, ганку, входу в під'їзд, панелі домофону;

додаткові аксесуари (грозахист, перехідники, роз'єми, тестери відеосигналу, прилади для телеметрії та відеообробки);

гермокожухи та кронштейни.


Як підібрати систему відеоспостереження

Комплект складається з декількох компонентів: відеокамери, пристрої для запису, приладу для передачі сигналу, джерела живлення та ін. Перший крок – підбір обладнання. Щоб зробити правильний вибір, звертайте увагу на його технічні настройки. За типом з'єднання пристрої поділяються на провідні та бездротові (у цьому випадку прокладання кабелів між компонентами не потрібне). Камери бувають цифровими чи аналоговими, циліндричними чи купольними, з трансляцією кольорового чи монохромного зображення. Вони можуть доповнюватися ІЧ-підсвічуванням, поставлятися з об'єктивом або без нього (залежно від моделі).


Встановити систему відеоспостереження

Вибираючи відеоспостереження для дому чи офісу, не забудьте купити DVR-відеореєстратор. Девайс перетворює відео на потрібний формат, після чого виводить запис на монітор або автоматично зберігає його на жорсткому диску. Реєстратор дозволяє переглядати відео в реальному часі, записувати відео на віддалений сервер, переглядати архівні записи, керувати камерами з трансфокатором.


Також будуть корисними і додаткові пристрої:

монітор - забезпечує зручність перегляду відео;

знімний об'єктив — покращує якість відео;

кронштейни - надійно фіксують апаратуру та запобігають пошкодженню;

гермокожух - дозволяє використовувати камери для зовнішнього спостереження, забезпечивши їм захист від дощу, снігу та впливу температур;

ІЧ-прожектори - використовуються в під'їздах, на ганку та інших місцях з недостатнім освітленням;

блок живлення – забезпечує безперебійну роботу техніки;

захист від блискавки.

Способи передачі відео

Традиційне (аналогове) спостереження сьогодні рідко застосовується під час охорони об'єктів. На відміну від цифрового, воно перетворює сигнал двічі, що негативно впливає на якість зображення. Дані передаються на відстань до 150 м. Такі девайси коштують дешевше та відомі своєю надійністю, тривалим терміном служби та стійкістю до пошкоджень. Виробники рекомендують використовувати камери на невеликих об'єктах, щоб спостерігати за ними в режимі реального часу.


Цифрові камери передають чітку деталізовану картинку. Чим вище якість зображення, тим "важче" потокове відео. У цьому випадку допоможе відеореєстратор з жорстким диском. Для віддаленого контролю краще використовувати цифрові IP-відеокамери, які шифрують та стискають сигнал. До того ж, багато IP-моделі запитуються по кручений пари або оптоволокну за допомогою технології PoE. Завдяки цьому системами IP-відеоспостереження оснащують об'єкти, що будуються. 


Як встановити відеоспостереження для дому

Встановлення та налаштування апаратури відбувається у кілька етапів. Спочатку потрібно підібрати та встановити відеокамери, записуючий пристрій, а також забезпечити передачу сигналу та постійне живлення. Зверніть увагу: дротове підключення вимагає прокладання кабелів для з'єднання компонентів. Для цього варто викликати майстра.